بندیکت کامبربچرسانهمرد عنکبوتی

«بندیکت کامبربچ» به آخرین «مرد عنکبوتی» پیوست

«بندیکت کامبربچ» به آخرین «مرد عنکبوتی» پیوست

بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج به پروژه سینمایی “مرد عنکبوتی۳” پیوست.

 بندیکت کامبربچ در فیلم جدید “مرد عنکبوتی” در نقش مربی بازی می کند که قبلا توسط رابرت داونی جونیور با عنوان “تونی استارک” و ساموئل ال جکسون با عنوان “نیک فیوری” بازی شده بود.

“بندیکت کامبربچ” در نقش “دکتر استرنج” به پروژه سینمایی “مرد عنکبوتی۳” پیوست.

در این فیلم دکتر استرنج در تار عنکبوت گیر می افتد.

همچنین بخوانید

 “بندیکت کامبربچ” ردای پرواز را می پوشد و نقش “دکتر استرنج” قهرمان ماوراءطبیعی ماروِل را برای آخرین قسمت فیلم “مرد عنکبوتی” با بازی “تام هالند” ایفا می کند. این پروژه توسط استودیوهای “مارول” و “سونی پیکچرز” ساخته می شود.

این نقش به هالند فرصت بازی در مقابل هنرپیشگان مدعی را می دهد. به “پیتر پارکر” شخصیتی پدرانه می بخشد و در عین گره زدن به جهان عظیم سینمایی مارول، به آنها ستاره ای فوق العاده می بخشد.

مرحله فیلمبرداری “مرد عنکبوتی۳” اواخر ماه اکتبر در آتلانتا آغاز خواهد شد. هنوز مشخص نشده که کامبربچ چه زمان و در چه صحنه هایی به فیلمبرداری این پروژه می پیوندد.

“جیمز وات” سازنده فیلم “مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه” و “مرد عنکبوتی: دور از خانه”، کارگردانی “مرد عنکبوتی۳” که آخرین فیلم از این سری فیلم ها اعلام شده، را برعهده خواهد داشت.

کمپانی سونی تاریخ اکران این فیلم را ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱ اعلام کرده هرچند احتمال تغییر این تاریخ به دلیل شرایط خاص بحران کرونا نیز پیش بینی می شود.

منبع،ایران آرت

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن