سریال دخترم نرگسفرهنگ و هنر

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

داستان سریال دخترم نرگس در بستر پلیسی، اجتماعی روایت می‌شود و دارای گره‌ها و فراز و فرودهای غیر قابل پیش بینی است. این مجموعه نقش خانواده را در حل مشکلات هر یک از اعضا باز تعریف می‌نماید و در کنار موضوعاتی که بیان شد به مسئله دریاچه ارومیه، والیبال ارومیه و کسب رزق حلال نیز پرداخت می‌کند. سریال دخترم نرگس که توسط صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی تهیه وتولید شده است از هفتم تیرماه ۹۹ از شبکه یک سیما پخش می‌شود. سریال تلویزیونی دخترم نرگس به موضوعاتی چون همزیستی اقوام و ادیان، قاچاق کالا و ارز و تولید ملی پرداخته و تمام قسمت‌های این سریال در استان آذربایجان غربی و شهر ارومیه تصویربرداری شده است.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

تعداد قسمت های سریال دخترم نرگس

سریال تلویزیونی دخترم نرگس در ۲۷ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای توسط صدا و سیما مرکز آذربایجان غربی، به سفارش مرکز سیمای استان‌ها تهیه و تولید شده است و از هفتم تیرماه از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

تصویربرداری این سریال با ۱۱۷۲ سکانس و بیش از ۳۵۰ بازیگر اصلی و فرعی، ۱۰۰۰ لوکیشن اصلی و فرعی در ۲۴ مهرماه سال ۱۳۹۸ یعنی بعد از ۱۶۴ روز تصویربرداری به اتمام رسید.

پیش تولید سریال از دی ماه سال ۱۳۹۷ آغاز شد و بعد از ماه‌ها تلاش بی وقفه تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ کلید خورد.

خلاصه داستان سریال

نرگس صادقی، دانشجوی ممتاز دانشگاه ارومیه است و مراحل انتهایی پایان نامه خود را سپری می‌کند، او فرزند سوم خانواده صادقی است. نرگس همواره گره‌گشای مشکلات اعضای خانواده، به ویژه برادر بزرگتر خود نادر بوده و هست اما در روند عادی زندگی شأن اتفاقاتی می‌افتد و اسرارش فاش می‌شود که احوال نرگس و خانواده را دگرگون می‌سازد…

اسامی بازیگران و دیگر عوامل

در این سریال بازیگران مطرح کشور چون محمود پاک نیت، حسین سحرخیز، مهوش صبرکن، رحیم نوروزی، مریم خدارحمی، فریبا طالبی، امیرحسین صدهزاری، ‌هاشم چاووشی، جمال ذوالقدر، پدرام رحمانی، ماه رخ رفیع زاده، کامیار شکیبایی، شراره مظلومی فرد، هرمینه بارسنجی، عباس سرودی، فریدون سید سیاح، عفت مه پور و … حضور دارند.

عوامل سریال دخترم نرگس تهیه کنندگان: داود سلیمان پور- سید حسن فرخی، نویسنده و کارگردان: باقر پیران، مدیر تولید: سامان حسن زاده، مدیر تولید تهران: فرزین فرزدنیا، مدیر برنامه ریزی: محمد رحمانیان، آهنگساز: سعید شبانی نژاد، جلوه‌های ویژه میدانی: ایمان کرمیان، مدیر روابط عمومی: شراره مظلومی فرد، طراح چهره: مسعود رئیس الساداتی، طراح صحنه: امین سیمین مرام، طراح لباس: میترا بابک، مدیر صدابرداری: محمدرضا مرتضایی، مدیر تصویربرداری: سروش مرشدیان و عکاس: مهران طیبی فر هستند.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال دخترم نرگس

ماچرای قسمت اول این سریال با انفجار یک ماشین شروع می شود که گروه تجسس به آنجا می رود از قضا نادر، برادر زن سرگرد که به این پرونده رسیدگی می کند، از صبح ناپدید شده و خانواده اش ازش خبری ندارند. نرگس به علی آقا (سرگرد) زنگ میزند تا ازش کمک بخواهد و از همه کلانتری ها استعلام بگیرد، بعد از چند دقیقه به نرگس زنگ میزند و میگوید از همه بیمارستان ها و کلانتری ها استعلام گرفتم ولی خبری نبود. نرگس موقع برگشت به خانه به همراه پدرس ماشین سوخته شده ای را میبیند و استرس میگیرد که نکند همچین اتفاقی واسه نادر برادرش افتاده است، به محل کار علی آقا میروند و با او در میان میگذارد.

علی آقا به سرهنگ پرونده میگوید و میخواد که جسد را شناسایی اما سرهنگ بهش میگه که جسد سوخته و قابل شناسایی نیست باید صبر کنیم تا هویتش را بفهمیم. علی آقا رد ماشینی که منفجر شده است را میگیرد تا سرنخی پیدا کند درباره هویت مقتول، از آنجایی که ماشین قولنامه ای بوده پیش صاحب اصلی ماشین می رود و وقتی عکس نادر را بهش نشان میدهد تایید میکند که به همان شخص فروخته بوده، علی آقا به اداره برمی گردد و در جلسه متوجه می شوند که مقتول آخرین تماسش با نرگس بوده و شکشان کم کم به یقین تلقی می شود که مقتول همان نادر است.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۲ سریال دخترم نرگس

نرگس آماده می شود تا برای ارائه پایان نامه اش به دانشگاه برود وقتی میرسد و شروع می کند یک مرد وارد اتاق می شود و وقتی نرگس او را میبیند حالش بد می شود و نمی تواند پایان نامه اش را ارائه دهد و از خانه بهش زنگ می زند و خبر میدهند که شماره پلاک ماشین نادر را پیدا کردند. از طرفی سرهنگ به یکی از نیروهایش میگوید که نرگس را زیرنظر داشته باشد بدون اینکه سرگرد چیزی بفهمد . اژدر که نادر ماشینش را به او فروخته بود به مغازه پدرش می رود و بهش میگوید نادر کجاست که پدرش بهش میگه فعلا اینجا نیست چی شده که بهش میگه ماشینی که به من داده بدهی داره به خاطر همین امروز پلیس ماشینو گرفت و برد، آقای صادقی بهش میگه چشم تو این ۱،۲روز حلش میکنم، بعد از بیرون رفتن از مغازه ۲نفر پیش آقای صادقی میایند و میگویند که نادر پول ۷۰۰ سکه ازشون گرفته و به دنبال طلبشون اومدن.

به سرگرد خبر میدهند که از همه مرزهای هوایی و زمینی استعلام گرفتند و متوجه شدند که از کشور خارج نشده، نرگس پیش سرگرد می رود تا خبری بگیرد و بهش میگه ماشینی که سوخته ماشین نادر بوده، سرگرد بهش میگه که ماشینی که منفجر شده آره مال نادر بوده اما مقتول نادر نبوده. نیروهای پلیس به دفتر کار نادر میروند و با چک کردن دوربین های آنجا میفهمند که آخرین نفر نرگس آنجا رفته و به همین خاطر سرهنگ به سرگرد دستور میدهد که حکم بازداشت نرگس صادقی را بگیرد.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۳ سریال دخترم نرگس

نرگس با پدرش به خانه می روند و متوجه می شوند که از بانک نامه اومده و قرار ست خانه شان را به مزایده بگذارند چون سند خانه گرو رهن بانکی است که نادر برای کارخانه اش وام برداشته بود. سرگرد پیش سرهنگ می رود و میگوید که میخواد از پرونده کناره گیری کند چون نمیتواند حکم بازداشت نرگس خواهر زنش را بگیرد چون به درست کاری آن ایمان دارد اما سرهنگ بهش میگه به چشمات اعتماد داری؟ و بهش فیلم دوربین مدار بسته رو نشان میدهد. از اداره به نرگس زنگ میزنند و میگویند باید به آنجا برود تا به چند سوال جواب دهد. جناب سرهنگ محمدی از نرگس بازجویی میکند و درباره نادر و بهنام ازش سوال میکند و میگوید که با تماس شما به مقتول همزمان ماشین منفجر شده که نرگس دانستن این موضوع را انکار میکند، سرهنگ ازش میپرسد که مطمئنی همه چیزو گفتی و نرگس تایید میکند اما سرهنگ بهش میگه خیلی چیزارو از قلم انداختی.

سرهنگ به یکی از نیروهایش میگوید که نرگس را تحت تعقیب و مراقبت نگه دارد، از طرفی سرگرد با نگاه کردن به فیلم های دوربین مدار بسته پارک جنگلی متوجه پیک موتوری که برای بهنام بسته برده بود می شود و به محل کار آن پیک می روند، در آنجا میفهمند که بسته را از فردی به نام سامان کمری در طبقه سوم یک پاساژ دریافت کرده، آنها به پاساژ می روند اما چیزی دستگیرشان نمی شود. مرضیه با شوهرش (سرگرد) صحبت میکند و باهاش دعوا میکند که چرا از خواهر من بازجویی کردی پای آبروی خانواده من وسط این ماجراست علی اقا در جواب بهش میگوید نمیتونم چیزی بگم فقط باید سکوت کنیم تا زمان بگذرد و ببینیم چه اتفاقی افتاده.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۴ سریال دخترم نرگس

نرگس صبح موقع بیرون زدن از خانه تلفنش زنگ میخورد و اسم نادر روی گوشیش میافتد اما هرچی حرف میزند صدایی نمیشنود و بعد خطش دوباره خاموش می شود، نرگس در مسیر رفتن به دانشگاه متوجه می شود که کیارش تعقیبش میکند، با او دعوا میکند و به مسیر ادامه می دهد و مهلتی دوباره برای ارائه پایان نامه اش میگیرد، از طرفی از آنجایی که تلفن نرگس رهگیری می شود سرهنگ موضوع را میفهمد و سریعا نیروهایش را به محلی که تلفن روشن شده میفرستد که علی آقا پرونده را قبول می کند. نوشین به نرگس زنگ می زند و بهش میگوید که نادر به خانه زنگ زد هرچی الو الو کردم صدایی نیومد به جز صدای یه خانم که چندتا الو گفت بعد قطع شد الانم خطش خاموش دوباره.

علی آقا با چندتا نیرو به محل روشن شدن موبایل می روند که با یک خانم روبرو می شود و با سوال کردن از آن متوجه می شود که شوهرش یک تلفن پیدا کرده و دنبال صاحبش می گردند، همان خانم هم موبایل را روشن کرده و زنگ زده. سرگرد با پرسجو به فردی به نام عزیز می رسد که کارش قاچاق است عکس نادر را بهش نشان میدهد اما انکار میکند که آن را میشناسد. نرگس پیش سرهنگ محمدی می رود و ماجرای زنگ نادر را بهش میگوید. سرگرد با بازجویی از یه فردی که باهاش در ارتباط بوده متوجه می شود که در منطقه ای کوهستانی وقتی از صخره ها به پایین میرفته دیده که پرت شده پایین، با آمدن نیروهای امداد و جستجو کردن آن منطقه با کوادکوپتر فردی را پیدا میکنند و نیروها شروع به کار میکنند.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۵ سریال دخترم نرگس

وقتی نیروهای امداد پیش نادر می روند متوجه می شوند که هنوز زنده است و به بیمارستان منتقلش می کنند و نادر تو کما می رود، نوشین به نرگس زنگ می زند و بهش میگوید تا به آنجا برود وقتی می رسد نوشین بهش میگه که وارد کردن لباس همش پوشش بوده و به نرگس می گوید که نادر به صورت قاچاق طلا میخواسته وارد کنه، همان روز جلو در خانه نوشین ماشین نرگس را دزد می برد که بعد از چند ساعت بهش اطلاع میدهند که پیدا شده و فقط لپ تاپ نرگس را برده اند. مرضیه به خانه مادرش می رود و بهش میگوید که نادر پیدا شده و الان تو بیمارستان است آنها به آنجا می روند و دکترش به آنها میگوید که تو کماست و باید برایش دعا کنید.

سرهنگ محمدی با تفتیش جنس های قاچاقی که نادر از مرز وارد کرده بود متوجه شمش های طلا می شود و به اصل ماجرا پی میبرد. آنها قضیه دزدیدن ماشین نرگس را که با پیدا شدن نادر تو یک روز بود، تصادفی تلقی نمی کنند و میگویند که این اتفاقات باهم ربط دارند و به دنبال مدرک مهم و خاصی تو لپ تاپ نرگس بودند، به همین خاطر آنها به نرگس مشکوک هستند. نرگس ماجرایی که نوشین بهش گفته بود را تو بیمارستان به علی آقا می گوید ولی از آنجایی که آنها جایگاه نرگس را تو این پرونده نمی دانند و بهش مشکوک هستند باهاش سرسنگین رفتار میکند.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۶ سریال دخترم نرگس

نرگس به سر جلسه دفاعیه می رود و با موفقیت پایان نامه اش را ارائه می دهد. سرگرد پیش جناب سرهنگ محمدی می رود و می گوید با تمام تحقیقاتی که انجام داده ام به این نتیجه رسیدم که قتل بهنام ربطی به نادر ندارد و البته حس فامیلی هیچ تاثیری نداشته تو این نتیجه گیری، سرهنگ میگه زوده واسه این نتیجه گیری به خاطر همین بهش مرخصی اجباری می دهد و بهش میگوید این کار بهترین تصمیم هستش و سرگرد به خانه می رود، مرضیه شک میکند و هرچی ازش میپرسه ماجرا چیه علی آقا میگه بزار واسه بعد فعلا وقتش نیست. نرگس به دانشگاه زنگ میزند تا ببیند نامه استعلامش اومده یا نه که بهش میگویند فعلا به دلایلی این نامه برای شما نمیاد.

نوشین به نرگس پیام میده که هرچه سریعتر پیشش برود وقتی به آنجا می رسد میبیند برادر نوشین به آنجا رفته و به نوشین گفته که اگه نادر به هوشم بیاد اعدامش میکنند به جرم قتل بهنام یا مارو انتخاب کن یا نادرو، بعد از رفتن برادرش نوشین از نرگس میپرسه که حقیقت داره یا نه که نرگس میگه برای چی باید اعدامش کنن؟ اصلا چه ربطی به هم دارند؟ نوشین بهش میگه روزی که بهنام میمیره نادر پیشش بوده که نرگس استرس میگیرد و به خانه مرضیه می رود تا با علی آقا صحبت کند، وقتی می رسد ازش درباره ربط داشتن نادر با پرونده مرگ بهنام میپرسد که علی آقا بهش جواب سربالا می دهد و میگوید بهترین کار اینه که منتظر باشیم ببینیم چی میشه. نرگس با پدرش به بیمارستان می روند تا درباره حال نادر با دکترش صحبت کنند که دکتر میگه حالش بهتر شده و رو به بهبود ان شاء الله.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس

خلاصه داستان قسمت ۷ سریال دخترم نرگس

علی آقا که به دستور سرهنگ محمدی در مرخصی اجباری به سر میبرده با زیر و رو کردن پرونده متوجه می شود که همه سرنخ هارو پیگیری کردن به جز شماره تماسی که بهنام باهاش به پیک زنگ زده بوده به همین خاطر سریعا به کلانتری می رود و این موضوع را به سرهنگ میگوید، سرهنگ هم تشویقش میکند و میگوید نقشه ام گرفته شما در ظاهر در مرخصی اجباری بودی اینم یک ترفند پلیسی بوده. نوشین ماجرای طلاها را تو خانه میفهمد و فکر میکند آنها پول دارند اما به فکر طلبکارهای نادر نیستن که نوشین از دست آنها فراری شده، به همین خاطر به سمت خانه پدر نادر می رود اما از آنجایی که قرار است عروسی یکی از همسایه ها در خانه آنها گرفته شود، وقتی با این صحنه مواجه می شود عصبانی شده و به خانه مادرش می رود.

برادر نوشین به خانه پدرشوهر خواهرش می رود تا با آقای صادقی صحبت کند اما با نرگس مواجه می شود و بهش میگوید که نوشین دیگه نمیخواد عروس خانواده شما باشد. بعد از رفتن آن نرگس به دنبال نوشین می رود ولی هرجایی که می رود پیدایش نمیکند، از طرفی نوشین به برادرش میگوید از نادر میخوام جدا بشم فقط میخوام سهممو بگیرم یه گوشمالی کوچیک فقط انجام بده. آقای صادقی به بیمارستان می رود تا وضعیت نادر را از دکتر بپرسد که دکتر بهش میگه براش دعا کنید هر اتفاقی ممکنه بیافتد. سرگرد که به دستور سرهنگ دوباره به پرونده برگشته بود، به دنبال سرنخی که پیدا کرده بود می رود.

جزئیات و خلاصه داستان تمام قسمت های سریال دخترم نرگس از شبکه ۱ + عکس
سریال دخترم نرگس قسمت ۸

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال دخترم نرگس

نرگس به خانه مرضیه خواهرش می رود تا باهم صحبت کنند، مرضیه به نرگس میگوید که برادر شوهر دوستش متخصص قلب هستش و تو رو از من خواستگاری کردن نرگس شوکه میشه و میخواد فکر کنه، از طرفی به دنبال نوشین می رود تا شاید بتواند باهاش صحبت کند که ببیند چه مشکلی با خانواده اش دارد، پیش برادرش می رود و سراغش را میگیرد و او نیز میگوید به مسافرت فرستادمش. از طرف نوشین برای نرگس پیام میاد که نادر به هوش اومده، آنها با خوشحالی به سمت بیمارستان می روند ولی وقتی به آنجا میرسند میبینند که نوشین نیست و برای روبه رو نشدن با آنها رفته. به نرگس خبر میدهند که جواب نامه استعلامش اومده و استخدام شده به همین خاطر مرضیه بهش تبریک میگه و او را خوش شانس صدا میزند که هم خواستگار خوب نصیبش شده هم استخدام شده.

بعد از به هوش اومدن نادر، علی آقا با یکی از نیروهایش پیش او می روند تا سوالاتی ازش بپرسند وقتی نادر میفهد که بهنام شریکش مرده شوکه و حالش بد می شود. از طرفی آقای صادقی به خاطر اینکه فشار روحی و روانی زیادی به همراه استرس داشته، روند آلزایمر و فراموشیش بیشتر شده به طوریکه یک روز وقتی صبح از خانه بیرون زده نرگس نگران می شود که مبادا در تهران گم شود به همین خاطر از مادرش سراغ پدرش را میگیرد و او میگوید به بیمارستان رفته انها تصمیم میگیرند که بیمارستان بروند و آنجا با هم صبحانه بخورند.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن