گالری تصاویر

دختر بیل گیتس با یک سوارکار عرب ازدواج کرد + تصاویر

جنیفر دختر بیل گیتس با یک پسر ۲۹ ساله مصری که قهرمان سوارکاری است ازدواج کرد در ادامه عکس های وی را ببینید.

جنیفر دختر بزرگ بیل‌گیتس، عصر روز چهارشنبه ۲۹ ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی، در پیج اینستاگرامی خود رابطه رسمی خود را به «نایل نصار» اعلام کرد. نایل‌نصار ۲۹ ساله سوارکار مصری است. آقای نصار باعث شد تیم ملی پرش با اسب مصر، پس از ۶۰ سال دوری از المپیک به بازی‌های المپیک سال ۲۰۲۰ توکیو راه یابد.

جنیفر فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و ۲۳ ساله است و عکسی از واکنش خود را پس از درخواست ازدواج نامزد مصری‌اش در یک سفر و در وسط برف‌ها به اشتراک گذاشت.

جنیفر با ارسال نظری به همراه عکس نایل‌ناصر، را یک شخصیت منحصر به فرد توصیف کرد و نوشت یک میلیون بار بله.

از سوی دیگر نایل نیز عکسی با جنیفر را منتشر کرد و نوشت: گفت: بله… گمان می‌کنم من خوش شانس‌ترین مرد جهان هستم، «جین» تو همه‌ی آن چیزی هستی که می‌تونم تصور کنم، خیلی بیشتر از تصوراتم…

او در ادامه نوشت: نمی‌تونم خودم رو بدون تو تصوّر کنم، بیشتر از اون‌چیزی که فکرش را کنی دوستت دارم، سپاسگزارم که باعث شدی تا احساس کنم هر روزم یک رؤیا است.

دختر بیل گیتس و نامزد مصری اش

دختر بیل گیتس با یک سوارکار عرب ازدواج کرد + تصاویر

این ماجرا عمده توجه شهروندان مصری و عربی را در رسانه‌های اجتماعی به خود جلب کرده است به دلیل عکس‌هایی که آن دو در پیج‌هایشان از بازدید‌های از مکان‌های مختلف گردشگری در سراسر جهان به اشتراک گذاشتند که آخرین مورد آن اهرام مصر است.

عکس نایل و جنیفر که در آن با درخواست ازدواج موافق شده در مدت زمان کمی بیش از چندهزار لایک خورده است. در این تصاویر جنیفر با انگشتر الماس بزرگی دیده می‌شود که هدیه‌ای از نایل‌نصار به جنیفر است. جنیفر پیش از این نایل را این‌گونه توصیف کرده بود: خیلی مهربان، باهوش، مثبت اندیش، متواضع، گرم، حامی و…

ارتباط جنیفر و نایل‌ناصر در بیست و ششمین سالگرد ازدواج بیل گیتس ۶۴ ساله و ملیندا ۵۵ ساله رخ داد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن