Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 219سیب ممنوعهسیب ممنوعه 139سیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۱۹


سریال سیب ممنوعه قسمت 219

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۱۹ دوبله فارسی
شاهیکا قاتل نادره

بعد از مراسم خاکسپاری، کایا در خانه با عصبانیت شروع به دعوا با شاهیکا میکند و از او توضیح میخواهد. شاهیکا با چهره ای به شدت ناراحت و افسرده، میگوید که عاشق نادر بوده است و همین دیروز ازدواج کرده اند. کایا حرفهای او را باور نمیکند و با عصبانیت و دادو و بیداد از او میخواهد حقیقت را بگوید. شاهیکا با ناراحتی خانه را ترک میکند.
در خانه ییلدیز، مادر ییلدیز به او میگوید که اگر او با نادر ازدواج کرده بود، حالا او صاحب شرکت و تمامی ثروت او می شد. ییلدیز کلافه می شود و میگوید که شاهیکا قاتل نادر است و این مسأله ربطی به ازدواج او ندارد و کاملا مشخص است که شاهیکا این کار را کرده است.
در خانه صدقی نیز، لیلا و زهرا پیش هالیت آمده و با تعجب از ماجرای ازدواج شاهیکا و نادر حرف می زنند. زهرا حدس می زند که شاید ازدواجی در کار نباشد، اما هالیت میگوید که شاهیکا در چنین مواردی زرنگ است و دروغ نمی‌گوید.
اندر با کایا صحبت میکند و میگوید که مشخص است که شاهیکا قاتل است. کایا کلافه است و میداند که این احتمال وجود دارد.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن