Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 221سیب ممنوعهسیب ممنوعه 139سیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۱


سریال سیب ممنوعه قسمت 221

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۱ دوبله فارسی
تو این روزا که همه به من پشت کردن، تو پیشم بودی

شب در خانه، اندر ماجرای بیرون شدنش توسط شاهیکا را تعریف میکند و خیلی از این بابت عصبی است. او میگوید که باید بتواند سهام دیگر شرکت را از بانک بگیرد، تا آن نیز دست شاهیکا نیفتد. کایا از او میخواهد که دنبال کار دیگری برود، اما اندر میگوید که تمام زحماتش را در این شرکت کشیده و میخواهد همانجا کار کند. کایا از دست رابطه شاهیکا و اندر کلافه است و نمیداند باید چه کند.
در خانه هالیت، بچه ها همگی جمع شده اند و کمی بعد هالیت نیز می آید. آنها سر میز می نشینند و بعد از دور هم بودن و عکس گرفتن, هنگام شام ، زهرا و لیلا به هالیت خبر میدهند که از فردا قرار است سر کار بروند. هالیت در دل خود ناراحت می شود اما چیزی نمی‌گوید. ییلدیز برای اینکه ماجرا را طبیعی نشان دهد، از لیلا و زهرا حمایت کرده و آنها را تشویق میکند.
در خانه کایا، وقتی که شاهیکا سر میز شام می آید، دوباره شروع به کنایه زدن به اندر میکند و آنها با یکدیگر بحث میکنند. کایا وقتی نمی‌تواند شاهیکا را ساکت کند، عصبی شده و به همراه ییعیت از خانه بیرون می رود تا آنها را تنها بگذارد.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن