Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 224سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۴


سریال سیب ممنوعه قسمت 224

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۴ دوبله فارسی
تو مریضی شاهیکا، مریض

اریم با ناراحتی از حرفهای شاهیکا میز شام را ترک کرده و به اتاقش می رود. کایا، از شاهیکا میخواهد که پیش اریم برود و از او معذرت خواهی کند. اندر از رفتارهای عمدی شاهیکا عصبی می شود.
در خانه صدقی، زن همسایه که از هالیت خوشش آمده، دوباره به آنجا می آید و برای هالیت غذا می آورد. صدقی از رفتارهای همسایه اش شرمنده است و هالیت نیز او را تحمل می‌کند.
در خانه کایا، وقتی که اندر و ییلدیز تنها می شوند، ییلدیز در مورد کریم و اینکه به او پیشنهاد شام داده است، تعریف میکند. اندر وقتی می فهمد که او پسر خوش‌تیپی است، حس میکند که ییلدیز از او خوشش آمده، ولی ییلدیز انکار میکند.
صبح در خانه، لیلا به ییلدیز میگوید که زهرا دوباره شروع به مشروب خوری کرده است و مدام مست میکند. ییلدیز کلافه شده و میگوید که بهتر است هالیت این ماجرا را نفهمد. او از مادرش بخاطر پنهان کردن این قضیه گله میکند و سپس همگی ، همه مشروبها را از خانه جمع می‌کنند و ییلدیز میسپارد که مراقب زهرا باشند.
اریم بخاطر اینکه برای پدرش کاری کرده باشد، تصمیم می‌گیرد که گیتار گرانقیمتش را که خیلی به آن علاقه دارد، بفروشد.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن