Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 225سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۵


سریال سیب ممنوعه قسمت 225

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۵ دوبله فارسی
باید پیش هالیت برای خودم جا باز کنم

اندر از جانر میخواهد که هالیت را تعقیب کند. وقتی هالیت از شرکت بیرون می آید، سوار تاکسی می شود. جانر نیز او را تعقیب میکند و میبیند که هالیت وسط راه پیاده شده و سوار ماشین متین می شود. او سریع به شرکت رفته و موضوع را به اندر میگوید و میگوید که گویا حق با او بوده است. اندر به سهام هالیت مشکوک شده و به دوستش زنگ می زند تا آمار وضعیت سهام هالیت در آفریقا را بفهمد.
زهرا وقتی می فهمد که در خانه مشروب نیست، با آکین تماس گرفته و با او قرار میگذارد تا بیرون بروند. او از آکین میخواهد که برایش مشروب بخرد. آنها در محله ای پایین شهر نشسته و زهرا مشغول مشروب خوردن از شرایط جدید زندگی اش می نالد.
هالیت که متوجه پاکت پول داخل جیبش شده و میداند که کار اریم است، با او قرار میگذارد و سپس پول را به او پس میدهد. اریم ابتدا انکار میکند، اما سپس میگوید که قصد داشته او نیز در کمک به وضعیتشان نقشی داشته باشد. هالیت او را بغل کرده و از او تشکر می‌کند، اما بابت فروش گیتار او را سرزنش میکند.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن