Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 227سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۷


سریال سیب ممنوعه قسمت 227

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۷ دوبله فارسی
کارت تمومه شاهیکا

وقتی کریم از اتاق بیرون می رود، ییلدیز که از دیدن او در شرکت جا خورده است، در مورد او از هالیت سوال میکند. هالیت به او میگوید که کریم مدیر جدید شرکت است.
شاهیکا با خوشحالی از اینکه موجب مرگ اندر شده، در حال بیرون آمدن از شرکت است که ناگهان اندر را داخل آسانسور می بیند. او به شدت شوکه می شود. اندر به او میگوید که همه چیز را به کایا خواهد گفت و کار او دیگر تمام است. شاهیکا میگوید که هیچ کاری نکرده است و متوجه حرفهای اندر نمی شود. اندر بی توجه به او رد می شود، اما شاهیکا که حسابی ترسیده، از اندر میخواهد که در اتاق او صحبت کنند. او ابتدا همچنان همه چیز را انکار میکند . ولی مشخص می شود که شب گذشته، وقتی جانر به خانه کایا آمده، داخل حیاط متوجه کسی شده که در حال دستکاری ماشین اندر است و این موضوع را پنهانی به اندر می گوید و چون اندر میداند که این نقشه شاهیکا بوده، جانر را مأمور کرده بود تا صبح ماشین آنها را تعقیب کند. او خودش زودتر از تصادف پیاده شده بود و بعد از تصادف، جانر موتور سوار را تعقیب کرده و سپس با دادن پول از او اعتراف گرفته است که طبق دستور شاهیکا این کار را کرده است.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن