Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 229سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۹


سریال سیب ممنوعه قسمت 229

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۲۹ دوبله فارسی
متفاوت بودن معمولا جذابیت داره

در شرکت، هالیت به اتاق کریم می رود تا پرونده ای به او بدهد. کریم از او میخواهد که بنشیند ،و سپس با خوشرویی از او بخاطر داشتن تجربیاتش و مفید بودن برای مشورت در شرکت تعریف میکند. او سپس از هالیت میخواهد که یک بار قرار نهار گذاشته تا بیشتر با هم صحبت کنند. هالیت نیز قبول میکند.
اندر پیش هالیت می رود و به او میگوید که موفق به گرفتن سهام از شاهیکا شده است ، و حالا از هالیت میخواهد که از این به بعد در کنار او در قسمت مدیریت کار کند، زیرا دستیاری برازنده او نیست . هالیت به اندر میگوید که از کار خود راضی است و از او میخواهد تا زمانی که میگوید، دست نگه دارد و به شاهیکا چیزی نگوید. اندر نیز قبول میکند. او بعد از رفتن هالیت ،با خوشحالی از اینکه قرار است هالیت بعد از پس گرفتن سهامش او را کنار خودش نگه دارد، خوشحال است.
در کافه دانشگاه، چند نفر از بچه های دانشگاه به عمد سعی در اذیت کردن لیلا دارند و وقتی او را به عنوان گارسون می بینند، مدام به او دستور داده و اذیتش میکنند.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن