Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 230سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۰


سریال سیب ممنوعه قسمت 230

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۰ دوبله فارسی
آروم آروم شرکت رو خالی می‌کنیم

بعد از رفتن ییلدیز، هالیت و بچه ها در خانه جمع شده و اریم با خوشحالی خبر بورسیه شدندش را می دهد. آنها همگی خوشحال می شوند. آسمان خانم برای اینکه هالیت و بچه ها راحت باشند، به اتاقش رفته است اما هالیت او را صدا زده و میگوید که او نیز جزو خانواده است و باید پیش آنها باشد.
در خانه کایا، بعد از آمدن کریم آنها دور هم جمع شده و اندر و شاهیکا با کنایه و غیر مستقیم مدام به یکدیگر طعنه می زنند. کمی بعد، ییلدیز به خانه کایا آمده و با دیدن کریم،شوکه می شود. شاهیکا وقتی می فهمد که ییلدیز و کریم از قبل یکدیگر را می شناختند، عصبی شده و حرصش میگیرد. ییلدیز اندر را کناری کشیده و با عصبانیت علت دعوت شدنش را می پرسد. اندر میگوید که قصد داشته شاهیکا را حرص بدهد، زیرا شاهیکا به کریم علاقه دارد. ییلدیز میگوید که بخاطر اینکه از شاهیکا بدش می آید، چیزی نمی‌گوید و با او همکاری میکند تا شاهیکا را حرص بدهند.
سر میز شام، شاهیکا سعی دارد ییلدیز را تحقیر کند و مدام به او طعنه می زند، اما فایده ای ندارد و او متوجه می شود که کریم به ییلدیز توجه میکند و این باعث عصبی شدن شاهیکا می شود.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن