Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 233سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۳


سریال سیب ممنوعه قسمت 233

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۳ دوبله فارسی
ممکنه معشوقه جدید هالیت بشه

در شرکت، جلسه هیئت مدیره برگزار می شود. هالیت در جلسه اعلام میکند که از این به بعد اندر دست راست او در شرکت است. اندر با پوزخندی از پیروزی، به شاهیکا که در حال حرص خوردن است نگاه میکند. کریم که به شدت نگران تصمیم هالیت در مورد اوست، منتظر حرف هالیت است. هالیت میگوید که کریم مدیر لایقی است و می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد. شاهیکا احساس تنهایی کرده و از اتفاقات جدید شرکت کلافه می شود.
آسمان با هالیت قرار گذاشته و با او بیرون می رود. او به هالیت میگوید که از پیشنهاد ازدواج او به ییلدیز با خبر است و از این قضیه حمایت میکند. او از هالیت میخواهد که بر پیشنهاد خود مصر باشد و ییلدیز را قانع کند.
در شرکت، هالیت از کمال میخواهد که مرت را برای کمک به ییلدیز برای ارائه اش پیش او بفرستد، اما کمال خودش به خانه ییلدیز می رود. ییلدیز با دیدن او متعجب می شود. جانر و امیر نیز که همکاران ییلدیز هستند در خانه حضور دارند.‌انها از رفتارهای کریم و ییلدیز، متوجه رابطه ای بین آنها می شوند.
زهرا در خانه متوجه می شود که موهایش سفید شده و باید برای مهمانی شب آنها را رنگ کند.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن