Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 237سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۷


سریال سیب ممنوعه قسمت 237

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۳۷ دوبله فارسی
باید رفتارت رو تغییر بدی تا باور کنم بی‌گناهی

لیلا و ییعیت به همراه جانر و زهرا همگی به شرکت می روند تا خبر نامزدی را به هالیت و کایا و اندر بدهند و آنها را راضی کنند. کایا و اندر خوشحال و راضی شده و هالیت نیز با وجود مخالفت، بخاطر لیلا قبول کرده و از آنها حمایت میکند. همگی خوشحال شده و به ییعیت و لیلا تبریک می‌گویند.
آسمان که نمیخواهد فرصت ازدواج هالیت و ییلدیز از دست برود، همچنان نگران اسرا، معماری است که در خانه هالیت دیده بود و میترسد که هالیت از او خوشش بیاید و ییلدیز را فراموش کند. او سعی دارد هر طور که شده اسرا را از هالیت دور کند. او با هالیت تماس گرفته و به بهانه تغییرات دکوراسیون خانه،از او میخواهد اسرا را به خانه آنها بفرستد، تا دیگر در خانه هالیت نباشد.
در شرکت، شاهیکا به اتاق هالیت می رود و سعی دارد با مظلوم نمایی، به او ثابت کند که بی گناه است تا هالیت با ا‌و آشتی کند. هالیت ابتدا عصبانی می شود، اما شاهیکا با اظهار پشیمانی سعی دارد هالیت را متقاعد کند که واقعا تغییر کرده و کار اشتباهی انجام نداده است.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن