Gem TVgemtvادامه سریال سیب ممنوعهبازیگران سریال سیب ممنوعهپاورقیپاورقی (ری‌کپ)تکرار سریال سیب ممنوعهجم تی ویداستان سریال سیب ممنوعهریکپ سریال سیب ممنوعهزمان پخش سریالزمان پخش سریال سیب ممنوعهزیرنویس سیب ممنوعهسریالسریال ترکیسریال ترکیه ایسریال جم تی ویسریال خارجیسریال دوبلهسریال سیب ممنوعهسریال سیب ممنوعه قسمت 245سیب ممنوعهسیب ممنوعه با زیرنویسقسمت جدید سیب ممنوعهماجرای سریال سیب ممنوعهمشکی کلابمشکی مدیا

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۴۵


سریال سیب ممنوعه قسمت 245

سریال سیب ممنوعه قسمت ۲۴۵ دوبله فارسی
شاهیکا همه چیز رو به اریم گفته

شاهیکا ابتدا قصد دارد عکسهای ییلدیز و کریم را پیش هالیت ببرد، اما منصرف شده و تصمیم می‌گیرد در فرصت مناسبی از عکسها استفاده کند.
اندر به اتاق هالیت می رود و در مورد واگذار نکردن سهام ها به او توضیح میدهد. هالیت میگوید که خودش از قبل توسط وکیلش متوجه این قضیه شده بود. اندر نگران واکنش اریم است. هالیت میگوید که اریم نیز متوجه شده است، زیرا شاهیکا به آنجا امده و به اریم ماجرا را گفته است. اندر از شاهیکا عصبانی شده و میگوید که خودش به خانه می رود تا با اریم صبحت کند. اریم از اندر به شدت ناراحت است و اندر سعی دارد او را قانع کند و بابت کارش از او معذرت خواهی میکند. ییلدیز که متوجه ناراحتی اندر شده، او را به حیاط می برد تا با او صحبت کند. اندر ماجرا را توضیح میدهد و ییلدیز برای اینکه اندر و کایا آشتی کنند، پیشنهاد میدهد که شب آنها را به خانه دعوت کنند تا با یکدیگر رو در رو شوند.
در شرکت، مرت و کریم در مورد گرفتن حق امضای شرکت صحبت میکنند. مرت به کریم میگوید که باید زودتر کارشان را شروع کنند، اما کریم میگوید که آنها باید در مقابل فردی مثل هالیت محتاط باشند، زیرا کلاهبرداری از او کار راحتی نیست.

برای ادامه کلیک کنید


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن