سرگرمیفال و طالع بینی

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹

فال و فالگیری به معنی تلاش برای پیشگویی آینده یک فرد از روشهای پنهانی و یا فراطبیعی میباشد.فال گیری یکی از شاخه های علم پنهان شناسی است.باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. در این مطلب از سایت جدولیاب فال حافظ مخصوص عید نوروز ۱۳۹۹ را مطالعه می کنید.

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
فال حافظ

 

فال حافظ متولدین فروردین

🔮شعر:
🌸ز در درآ و شبستان ما منور کن
🍃هوای مجلس روحانیان معطر کن
🌸اگر فقیه نصیحت کند که عشق مباز
🍃پیاله‌ای بدهش گو دماغ را تر کن

🔮تعبیر:
🔸صبر و مقاومت را از دیگران یاد بگیر مقاومت و صبر تو باعث پیروزیت می شود تلاش هایت بی اجر نمی مانند تو پاداش خود را خواهی گرفت فقط عجله کن الان وقت مقاومت است. خجالت را کنار بگذار و بر حسب قراری که گذاشته ای عمل کن حاجت خود را از خدا بخواه که اوست دعایت را مستجاب می کند.

فال حافظ متولدین اردیبهشت

🔮شعر:
🌸دوش دیدم که ملایک در میخانه زدند
🍃گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند
🌸ساکنان حرم ستر و عفاف ملکوت
🍃با من راه نشین باده مستانه زدند

🔮تعبیر:
🔸وظیفه ای به عهده تان گذاشته اند که فکر می کردید از پس آن برنمی آیید اما با ایمان راسخ و دوری از گناه به خوبی از انجام آن برآمدید. شکر خدا را به جا می آورید که از یک حادثه ی بد نجات پیدا کرده اید. بیشتر فکر کنید.

فال حافظ متولدین خرداد

🔮شعر:
🌸دلا بسوز که سوز تو کارها بکند
🍃نیاز نیم شبی دفع صد بلا بکند
🌸عتاب یار پری چهره عاشقانه بکش
🍃که یک کرشمه تلافی صد جفا بکند

🔮تعبیر:
🔸شما قدمی در راه خدا بردارید آن وقت می بینید که خداوند چطور تلافی عمل خوب شما را می دهد. اول اینکه بلا را از شم دفع کرده و راه را برایتان روشن می کند. بیماریتان را شفا می دهد. حاجتی دارید که با دعا به درگاه خدا برآورده می شود. انشالله

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
فال سال ۹۹

فال حافظ متولدین تیر

🔮شعر:
🌸سینه از آتش دل در غم جانانه بسوخت
🍃آتشی بود در این خانه که کاشانه بسوخت
🌸تنم از واسطه دوری دلبر بگداخت
🍃جانم از آتش مهر رخ جانانه بسوخت

🔮تعبیر:
🔸به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

فال حافظ متولدین مرداد

🔮شعر:
🌸مقام امن و می بی‌غش و رفیق شفیق
🍃گرت مدام میسر شود زهی توفیق
🌸جهان و کار جهان جمله هیچ بر هیچ است
🍃هزار بار من این نکته کرده‌ام تحقیق

🔮تعبیر:
🔸موفقیت تو به خاطر قاطعیتت می باشد و از فرصت های طلایی که برایت پیش می آید نهایت استفاده کن. آدم دقیقی هستی و عقلت را همیشه بر هوای نفست ترجیح داده ای. در مورد حاجتی که داری عمیقا” تحقیق کن.

فال حافظ متولدین شهریور

🔮شعر:
🌸خدا را کم نشین با خرقه پوشان
🍃رخ از رندان بی‌سامان مپوشان
🌸در این خرقه بسی آلودگی هست
🍃خوشا وقت قبای می فروشان

🔮تعبیر:
🔸هر قدر به خدا نزدیکتر شوید درد زمانه را کمتر حس می کنید و هر قدر هم درویشانه زندگی کنید بهتر سر و سامان می گیرید. اما شما فردی عجول و بی طاقت هستید و هر ضرری که می بینید به خاطر عجله ی بی مورد خودتان می باشد. زیاد حرص می خورید از این مسئله حذر کنید. خداهر چه که لایق آن باشید به شما می دهد.

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
فال حافظ سال ۱۳۹۹

فال حافظ متولدین مهر

🔮شعر:
🌸ز کوی یار می‌آید نسیم باد نوروزی
🍃از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی
🌸چو گل گر خرده‌ای داری خدا را صرف عشرت کن
🍃که قارون را غلط‌ها داد سودای زراندوزی

🔮تعبیر:
🔸فکر دنیا و ظواهر و زیبایی آن را رها کن و خوش باش. غم و اندوه را دور بینداز و به آنچه داری قناعت کن. قناعت بزرگترین ثروت انسان است. اگر فعلاً دچار شکست و ناکامی شده ای ناراحت و ناامید نباش. روزگار فراز و نشیب بسیار دارد. پایان شب نا امیدی، صبح پیروزی است. فرصت ها را غنیمت بدان و از آن به نفع خود استفاده کن.

فال حافظ متولدین آبان

🔮شعر:
🌸دیر است که دلدار پیامی نفرستاد
🍃ننوشت سلامی و کلامی نفرستاد
🌸صد نامه فرستادم و آن شاه سواران
🍃پیکی ندوانید و سلامی نفرستاد

🔮تعبیر:
🔸از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال حافظ متولدین آذر

🔮شعر:
🌸خوش خبر باشی ای نسیم شمال
🍃که به ما می‌رسد زمان وصال
🌸قصه العشق لا انفصام لها
🍃فصمت‌ها هنا لسان القال

🔮تعبیر:
🔸خبری را که مدت ها در اتظارش بودی رسیده است. زما وصال نزدیک است. قصه عشق شروع شده و زمان جدایی پایان یافته است. تو هم به کمال و جمال می رسی. میدان برای نشان دادن هنرهایت خالی است پس مرد میدان باش.

فال حافظ متولدین دی

🔮شعر:
🌸روز وصل دوستداران یاد باد
🍃یاد باد آن روزگاران یاد باد
🌸کامم از تلخی غم چون زهر گشت
🍃بانگ نوش شادخواران یاد باد

🔮تعبیر:
🔸خیلی غمگین هستی. فکر می کنی همه تو را فراموش کرده اند و دیگر وفا وجود ندارد. تدبیری برای غم خود کن. رازت را به کسی نگو. فعلا” در دام بلا هستی که با سعی خودت نجات پیدا می کنی. به عنایت خداوند امیدوار باش.

فال حافظ متولدین بهمن

🔮شعر:
🌸خیال روی تو در هر طریق همره ماست
🍃نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست
🌸به رغم مدعیانی که منع عشق کنند
🍃جمال چهره تو حجت موجه ماست

🔮تعبیر:
🔸با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

فال حافظ متولدین اسفند

🔮شعر:
🌸بلبلی خون دلی خورد و گلی حاصل کرد
🍃باد غیرت به صدش خار پریشان دل کرد
🌸طوطی ای را به خیال شکری دل خوش بود
🍃ناگهش سیل فنا نقش امل باطل کرد

🔮تعبیر:
🔸شما تلاش خودتان را کرده اید، ناراحت نباشید. وجدانتان را ناراحت نکنید تا حدودی هم موفق شده اید ولی حسود زیاد دارید که آنها باعث اخلال در کارتان شده اند. به ائمه توسل جویید از بازی ایام غافل نشوید. فرصت باز هم پیش می آید.

 

برای مشاهده  فال حافظ  آنلاین روی تصویر زیر کلیک کنید

 

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
فال حافظ

فال سال ۱۳۹۹ | طالع بینی سال ۱۳۹۹

اگر می‌خوای بدونی آخر سال در چه وضعیتی هستی، ببین از اول سال چه هدفی رو دنبال کردی و چه برنامه‌ای برای یک سال پیش‌ رو داری. پس سرنوشت هرکس به دست خودش نوشته می‌شه و این‌ها فقط توصیه‌هایی برای بهتر زندگی کردن هستن.

به امید آن که سالی پربار و همراه با موفقیت پیش‌روتون باشه. بیایید در آستانه سال نو، خود را تکانی بدیم و خانه‌تکانی مغز خودمون رو آغاز کنیم و از اون‌هایی نباشیم که هی در و دیوار خونه‌هاشونو می‌سابن و فرش می‌شورن و هی خرید می‌کنن، خلاصه همه چیز رو تمیز می‌کنن جز اتاق دلشونو!

بیایید وقتی عید شد، اگر از کسی هم دلخور هستیم، به حرمت حضور عید همدیگر رو ببوسیم و همه چی رو فراموش کنیم. بیاین حرمت عید و بهارو بفهمیم و فقط تاریخ کینه‌ها مونو یه سال دیگه تمدید نکنیم!

الهی که کولاک عشق تو کلبه زندگیتون وزیدن بگیره و حمایت خودتون رو از ما دریغ نکنین. عیدتون مبارک!

فال حافظ امروز ۹۹/۰۳/۱۴ | فال حافظ با تعبیر چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹
فال سال ۹۹

سال موش: سال‌های ۱۳۲۷، ۱۳۳۹، ۱۳۵۱، ۱۳۶۳، ۱۳۷۵، ۱۳۸۷ ، ۱۳۹۹

امسال باید سعی کنی از روحیه تهاجمی خودت دست برداری و بیشتر با اطرافیان بسازی، نسبت به خرج کردن‌هایت دقت بیشتری داشته باشی و برای آینده‌ات اندوخته‌ای کنار بگذاری. امسال می‌تواند یکی از بهترین سال‌های زندگی‌ات باشد به شرط آن که بر احساس نارضایتی خود غلبه کرده و نیمه پر لیوان را ببینی. در مجموع یک آرامش نسبی را تا آخر سال تجربه خواهی کرد.

سال گاو: سال‌های ۱۳۲۸ ،۱۳۴۰، ۱۳۵۲، ۱۳۶۴، ۱۳۷۶، ۱۳۸۸

سال پرکار و تلاشی پیش رو داری و کارهای نیمه‌تمام سال قبل را به خوبی به پایان می‌رسانی. امسال باید بر خشم خودت غلبه کنی و کمتر از کوره به‌در روی. در حیطه شغلی، در راه‌های خوبی قدم می‌گذاری و با خلاقیت ذاتی خودت نسبت به اطرافیانت موفقیت‌های بیشتری کسب می‌کنی. در ابتدای سال زندگی‌ات با آرامش بیشتری همراه است.

سال ببر: سال‌های ۱۳۲۹، ۱۳۴۱، ۱۳۵۳، ۱۳۶۵، ۱۳۷۷، ۱۳۸۹

سعی کن امسال از افراط و تفریط در کارها بپرهیزی و به اعتدال و میانه‌روی روی آوری. بی‌قراری و عجول بودن جزء صفات ذاتی شماست ولی می‌توانی آن را کنترل کنی. در مجموع متولدین سال ببر در سال موش با فراز و نشیب‌های زیادی روبه‌رو می‌شوند و سال چندان راحتی ندارند. ولی در صورتی که خودت را با دیگران وفق دهی و در مورد مسائل جزئی دچار غرور نشوی، سال خوبی را پشت سر می‌گذاری.

سال خرگوش: سال‌های ۱۳۳۰، ۱۳۴۲، ۱۳۵۴، ۱۳۶۴، ۱۳۷۸، ۱۳۹۰

با آن که خواهان یک زندگی آرام و بی‌دردسر هستی ولی امسال باید خودت را آماده مبارزه کنی وگرنه در انتهای سال چیزی به دست نمی‌آوری. محافظه‌کاری را کنار بگذار و از تغییر و دگرگونی در زندگی و محیط اطراف خودت هراسی به دل راه نده. کاری را که سال‌ها قبل می‌بایستی انجام دهی و به دید اطرافیان انجام آن قدری دیر شده را در اولویت کارهایت قرار بده تا شاید تا آخر سال موفق به انجام آن شوی.

سال‌ اژدها: سال‌های ۱۳۳۱، ۱۳۴۳، ۱۳۵۵، ۱۳۷۹، ۱۳۹۱

امسال سالی است که بر رقبای خودت پیروز می‌شوی، یکی از بهترین سال‌هایی که در انتهای سال احساس سربلندی خواهی کرد. البته باید از لجوجی و یکدندگی دست برداری و انعطاف‌پذیرتر شوی. هر کاری را که در ابتدای سال بخواهی و شروع کنی، آن را با موفقیت به پایان می‌رسانی و از نعمت شانس برخورداری. البته برنامه‌ریزی اوایل سال میزان موفقیت شما در آخر سال را تعیین می‌کند.

سال مار: سال‌های ۱۳۳۲، ۱۳۴۴، ۱۳۵۶، ۱۳۶۸، ۱۳۸۰، ۱۳۹۲

امسال برایت پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. باید تصمیمات خودت را به سرعت و بدون تغییر عملی کنی و در انجام آن‌ها قاطعیت داشته باشی. در شراکت با دیگران باید هوشیار باشی و گول ظاهر قضایا را نخوری. در اواسط سال موقعیت‌های خوبی برایت پیش می‌آید ولی رقبایی داری که مانع رسیدن شما به اهدافت می‌شوند. در مجموع در طول سال باید مبارزه کنی و در آخر سال نتیجه آن را ببینی.

سال اسب: سال‌های ۱۳۳۳، ۱۳۴۵، ۱۳۵۷، ۱۳۶۹، ۱۳۸۱، ۱۳۹۳

مشکلاتی داری که از سال قبل با خودت به سال جدید آوردی و تا آن‌ها را از سر راهت برنداری، پیشرفتی نخواهی داشت. خودپسندی و گاهی اوقات غرور بخشی از وجودت است و باید سعی کنی این خصلت را از خودت دور کنی. یک تغییر یا جابه‌جایی اساسی در زندگی‌ات صورت می‌گیرد. امسال از هوش و ذکاوت خودت بیشتر استفاده کن،‌ موقعیت‌های خوبی برایت پیش می‌آید که حتی دور از انتظار خودت است.

سال بز (گوسفند): سال‌های ۱۳۳۴، ۱۳۴۶، ۱۳۷۰، ۱۳۸۲، ۱۳۹۴

در سال جدید اعتماد به نفس خودت را بیشتر کن و در انجام کارهایت منتظر اظهار نظر دیگران نباش، خودت تصمیم بگیر. اگر بخواهی دچار تردید شوی، خیلی از موقعیت‌های خوب زندگی را از دست می‌دهی. افراد جدیدی به زندگی‌ات وارد می‌شوند و تغییر و تحولاتی اساسی در زندگی‌ات رخ می‌دهد که شاید سال‌ها انتظارشان را می‌کشیدی. تنبلی را کنار بگذار و سال خوبی را پشت سر بگذار.

سال میمون: سال‌های ۱۳۳۵، ۱۳۴۷، ۱۳۵۹، ۱۳۷۱، ۱۳۸۲

امسال یکی از بهترین سال‌های عمرت است و شانس خوبی برای مشهور و سرشناس شدن داری. امسال بیشتر از هر سال دیگری شانس می‌آوری و موفقیت‌های خوبی به دست می‌آوری. البته به شرط آن که خودت را با اطرافیان وفق دهی و احساس برتری نداشته باشی. از نظر مالی شاید آن‌طور که دلت می‌خواهد به خواسته‌هایت نرسی ولی از سال قبل راضی‌تر خواهی بود.

سال خرس: سال‌های ۱۳۳۶، ۱۳۴۸، ۱۳۶۰، ۱۳۷۲، ۱۳۸۴

اگرچه آدم فعال و اهل عملی هستی ولی گاهی اوقات دوست داری به خیال‌بافی بپردازی و هیچ‌گاه هم نمی‌توانی واقعیت را با رویاهای خودت هماهنگ کنی. سال‌ها از این موضوع صدمه خوردی و به خواسته‌های قلبی خودت نرسیدی. بیا و امسال واقع‌بین باش و هدف‌هایی را دنبال کن که در حد و توانت باشد. استعدادها و توانایی‌هایت خیلی بیش از این‌هایی است که تا به حال بروز داده‌ای.

سال سگ: سال‌های ۱۳۳۷، ۱۳۴۹، ۱۳۶۱، ۱۳۷۳، ۱۳۸۵

بیا و امسال منطقی‌تر باش و کمتر از روی احساس و عواطف عمل کن. به دیگران و مشکلات‌شان هم فکر کن ولی خودت را اولویت زندگی‌ات قرار بده. گاهی اوقات در زندگی آنقدر خودت را وقف دیگران می‌کنی که از خودت غافل می‌شوی. در اوایل سال آرامش بیشتری داری ولی با قبول چند مسئولیت خودت را زیر بار مشکلات می‌بری. از همان ابتدای سال هنر «نه» گفتن را بیاموز.

سال خوک: سال‌های ۱۳۳۸، ۱۳۵۰، ۱۳۶۲، ۱۳۷۴، ۱۳۸۶

دل‌نگرانی‌هایی از ابتدای سال همراهت می‌شوند که هیچ‌کدامشان ماندگار نیستند و یا بهتر بگویم هیچ‌کدامشان واقعی نیستند و فقط ساخته فکر و ذهن خودت هستند. سعی کن آن‌ها را از همان ابتدای سال کنار بگذاری. سعی کن در سال جدید زیاد کج‌خلقی نکنی و با دیگران مهربان و خوشرو باشی. برای تمدید اعصاب خودت به سفر برو و از گشت و گذار در شهرها و سرزمین‌های دیگر لذت ببر.

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن