آموزش

معرفی سایت ویدئو پروفایل رایگان و پست و استوری اینستاگرام ۲۰۲۰

معرفی سایت برای ویدئو پروفایل رایگان و پست و استوری اینستاگرام ۲۰۲۰

سلام تمشکی های عزیز. امروز به معرفی چند سایت رایگان برای تهیه ویدئو پروفایل تگرام و پست ها و استوری در اینستاگرام می پردازیم. این سایت ها بصورت رایگان ویدئو های جذابی را برای دانلود شما قرار می دهند.

با آپدیت جدید تلگرام و قابلیت گذاشتن ویدئو در پروفایل آن بسیاری این پیام رسان را می پسندند. در کنار آن امروزه پست های تلگرامی و استوری های جذاب ویدئویی می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند برای همین امروز برایتان چند سایت رایگان را تهیه کرده ایم.

معرفی سایت ویدئو پروفایل رایگان و پست و استوری اینستاگرام 2020
معرفی سایت ویدئو رایگان

شما می توانید با انتخاب این ویدئو ها و نوشتن متن های خوب روی آن مخاطبان تان را سورپرایز کنید.

سایت : Coverr

سایت کاورآر یک سایت ویدئو استوک می باشد که می توانید بدون محدودیت و بدون ثبت نام از آن دانلود کنید. این سایت بر روی ویدئو های خود واتر مارک ندارد.

سایت : Mixkit

سایت میکس کیت یکی از بهترین سایت های ویدئو استوک می باشد که کیفیت تصاویرش بسیار بالاست. شما می توانید از این سایت بدون ثبت نام و واترمارک فیلم دانلود کنید.

سایت : Mazwai

سایت مزوای از نظر کیفیت بسیار خوب است و بدون نیاز به ثبت نام به شما اجازه دانلود تصاویر ویدئویی را می دهد. این سایت هم مانند موارد بالا محدودیت دانلود ندارد.

معرفی سایت ویدئو پروفایل رایگان و پست و استوری اینستاگرام 2020

امروزه همه دوست دارند ویدئو های جذابی در صفحات اینستاگرام خود منتشر کنند یا در پروفایل تلگرام خود ویدئوهای جذابی بگذارند. به همین خاطر بودن چنین سایت هایی سبب شده است تا همه بتوانند براحتی و بدون هیچ زحمتی هر نوع ویدئویی را بیابند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن